Öncül Çelik Prefabrik Yapı 2005 yılından beri prefabrik sektörüne profesyonel hizmetler vermiş uzman ekibi ile yoluna devam etmektedir. Tüm ürün ve hizmetlerimiz kalite standartlarında verilmektedir. Prefabrik konut veya şantiye gibi yapılarınızı uzman montaj ekibimiz çok kısa sürede hazır hale getirip anahtar teslimi yapmaktadır. Tüm Türkiye’ye sevkiyat yaptığımız gibi yurt dışı şantiye ve prefabrik konut projelerinde hizmet veriyoruz. Daima müşteri memnuniyetini prensip edinen firmamız her çeşit ihtiyacınıza hızlı ve en uygun teklifle çözüm getiriyor.

2005 yılından itibaren çevre dostu, yanmayan, iklim şartlarından ve sudan etkilenmeyen, farklı yüzey alternatifleri ve ebat çeşitliliğine sahip tüm ürünlerinin iç ve dış duvar kaplamalarında kullanarak piyasadaki istenilen ebatlarda, tek parça halinde taşınma kolaylıkları ve istenildiğinde demonte olarak teslim edilebilme özelliklerine sahip yaşam mekanları sunmaktayız.

Prefabrike şantiye ve konut yapıları, çok amaçlı yaşam konteynerleri, güvenlik kabinleri, satış üniteleri, seyyar wc-duş, soyunma kabinleri, yatakhaneler, yemekhaneler, ofis binaları, depolar, şantiye yapıları ile yaşamı kolaylaştırmaktadır.

Öncül Çelik Prefabrik Yapı uzun yıllar kullanılan bu ürünlere, yeni tasarımlarıyla, yeni kaplama malzemeleriyle modern bir görünüm kazandırarak sektörde fark yaratmayı başarmıştır. Yeni şehircilikte çağdaş gereksinimlerin karşılanması ve ürünlerinin şehir gelişimine katkıda bulunacak şekilde kullanılmasını amaçlamaktadır.

Kullandığı üstün kaliteli ve son teknoloji malzemeleriyle elde ettiği paslanmazlık, yanmazlık özelliği, güçlü ısı ve ses yalıtımı ile Öncül Çelik Prefabrik Yapı sektörde kolayca fark edilmektedir.

Öncül Çelik Prefabrik Yapı kurulduğu ilk günden bu yana gerek yurtiçi gerekse yurtdışında, imal ettiği bütün ürünler ile modern şehir planlamasına katkıda bulunmuştur. Çağdaş, estetik ve endüstriyel tasarımlarıyla bundan sonra da katkıda bulunmaya devam edecektir.